Posuňte váš projekt

Získajte jedinečnú a atraktívnu mobilnú aplikáciu, ktorá nielenže osloví vašich používateľov, ale aj výrazne zjednoduší a optimalizuje váše podnikanie.

aplikácia
Digitálna agentúra
webflare

Ako môže aplikácia pomôcť mojej firme ?

Aplikácie pre firmu poskytujú mnoho výhod. Zlepšujú dostupnosť, komunikáciu a personalizáciu. Zjednodušujú transakcie a zvyšujú viditeľnosť firmy. Získavajú dôležité dáta a pomáhajú vytvárať zážitky. Zvyšujú produktivitu a konkurenčnú výhodu. S aplikáciami môžete rozšíriť svoju online prítomnosť a posilniť svoje postavenie na trhu.

App development

Čo môžete očakávať od spolupráce pre aplikácie

Dizajn

Moderný a unikátny dizajn, ktorý zaujme

Optimalizácia

Jednoduche a efektívne používanie

IOS & Android

Optimalizácia pre app store a google play

Zabezpečenie

chráni aplikáciu pred hrozbami a zneužitím.

Funkčná aplikácia

Funkcie podľa vaších predstáv a požiadaviek

Dodatočné služby

Expresné doručenie, marketingové riešenia ...

Testovanie

Aplikáciu testujeme na všetkých zariadeniach a zdkonaľujeme jej rozhranie

Pomoc a podpora

Ochotný tím poskytujúci podporu a riešenie akýchkoľvek otázok alebo problémov

Koľko stojí Aplikácia ?

Cena za aplikáciu nie je pevná cenník je len približný. Cena sa môže hýbať na základe vašich požiadaviek. Možnosť platby je možná aj rozdelenia si celkovej sumy na 3 splátky 

Ďalšie služby

Basic aplikácia

S naším balíčkom Basic, špeciálne navrhnutom pre menšie podniky, ktoré potrebujú jednoduchý a efektívny spôsob, ako mať svoju vlastnú aplikáciu.

od 1289,99
 • Webové servery
 • integrácia na webe
 • Unikátny dizajn
 • Nekonečno revízií
 • IOS & Android
 • Pomoc a podpora
 • 1 mesiac údžba aplikácie zadarmo

Business aplikácia

Naša Business ponuka je špeciálne navrhnutá pre stredné a veľké podniky, ktoré si želajú dosiahnuť online úspech na vyššej úrovni. S týmto výkonným balíčkom získate všetko, čo potrebujete na začatie a efektívnu správu svojich online aplikácií

od 5249,99
 • X podstránok
 • Rozšírené Funkcie na mieru
 • Unikátny design
 • Nekonečno revízií
 • IOS & Android
 • Pomoc a podpora
 • Marketingové riešenia
 • 3 mesiace údžba zadarmo

Ďalšie služby

Naša Basic ponuka je unikátna v tom, že využívame moderné softvéry,  ktoré nám umožňujú vytvárať aplikácie, ktoré sú integrované na webe, ale zároveň sú dostupné na platformách iOS a Android. Týmto spôsobom zabezpečujeme maximálnu dostupnosť a pohodlie pre vašich užívateľov bez ohľadu na to, ktorú platformu používajú.

V prvom rade potrebujeme spoznáť Vás a Vaše podnikanie aby sme vedeli preniknuť do vašej pozície a podľa toho vytvoriť aplikáciu presne pre Vás a Vašu klientelu.Pri samotnej tvorbe nás budeme potrebovať: Brand identita, obrázky, Kontaktné údaje, Váš termín odovzdania 

Doba potrebná na vytvorenie aplikácie závisí od mnohých faktorov, vrátane zložitosti, jej rozsahu, funkcií a grafického dizajnu a preto sa čas nedá presne určiť, ale v priemere sú to 3 týždne až 3 mesiace.

Kvalitná aplikácia by mala byť jednoduchá na použitie, rýchla a efektívna, s atraktívnym dizajnom používateľského rozhrania. . Mala by byť dostupná na rôznych platformách, prispôsobiteľná a schopná práce offline.

Vývoj aplikácie je úplný proces potrebný na vytvorenie aplikácie. Začína sa to fázou plánovania, cez fázu návrhu, cez fázu vývoja, až po testovaciu fázu a spustenie aplikácie.

 

 1. Návrh (Design): V tomto kroku sa vyvíja návrh aplikácie, vrátane užívateľského rozhrania, grafického dizajnu a architektúry aplikácie.

 2. Programovanie (Kódovanie): Programátori začínajú kódovať aplikáciu na základe navrhnutého dizajnu a požiadaviek.

 3. Vytváranie (Development): Tento krok zahŕňa vytváranie samotnej aplikácie vrátane implementácie funkcií a procesov.

 4. Testovanie: Aplikácia je testovaná, aby sa overila jej spoľahlivosť a funkčnosť. Identifikujú sa a odstraňujú chyby a problémy.

 5. Integrovanie aplikácie s existujúcimi systémami: Ak je to potrebné, aplikácia sa integruje s existujúcimi systémami alebo technológiami, aby sa dosiahol hladký chod.